Ремонт принтеров Академгородок, Заправка картриджей Святошино, Продажа компьютерной техники, Ремонт компьютеров

Нова лінійка принтерів НР – питання заправки!

Нова лінійка принтерів НР – питання заправки!

Доброго часу доби. Нещодавно наш сервісний центр зіткнувся з проблемою заправки картриджа НР cf217a (cf218a) 17А, що йде у пристроях НР М104а, М104w, M102w, M102a, M132a, M132nw, M130nw, M130a. Справа в тому, що дані моделі апаратів порівняно недавно вийшли на ринок, апарат складається з тонер-картриджа 17а HP CF217A і драм-картриджа 19а HP CF219A. А ось тонера до нього хорошого нема. У деяких сервісних центрах заправку картриджа здійснюють тонером Samsung 1710 або 2160, 2165 або Xerox 3045 (3010), адже HP, можна сказати, практично купила ліцензію Samsung на технологію виготовлення картриджів. Але як виявилося на практиці, цей тонер не сумісний із цим пристроєм.

Як же так сталося, що пристрої продаються, а заправити їх нема чим (не враховуватимемо, що виробник апріорі не розглядає факт багаторазових заправок)?
Коротка інформація про сам картридж НР 17А – він розрахований на 1600 сторінок друкованого тексту, враховуючи заповненість сторінки на 5%, призначений для монохромних лазерних пристроїв.
Отже, чотири роки тому (2013) інженери компанії НР отримали завдання розробити технологію друку з малою витратою тонера. Після двох років досліджень (2015) вони випустили лінійку нових принтерів та МФУ, які відрізнялися низькою витратою електроенергії та тонера, невеликими розмірами та мінімумом шуму при роботі. Нову технологію друку вони назвали Jet Intelligence. Що вона означає? У попередніх моделях принтерів від НР використовувався тонер, який перед друком необхідно прогріти до робочих температур, інакше просто не плавився. Тут же використовувався зовсім новий вид тонера, який плавився набагато швидше, через це і мала витрата електроенергії та низький рівень шуму пристрою.


Але на цьому перипетії на шляху інженерів НР не закінчилися... Оскільки новий тонер складається з часток з низькою механічною міцністю (звідси і легке плавлення), при роботі пристрою виявилася низька якість друку. Але, співробітники Hewlett-Packard знайшли рішення - вони приступили до проектування нового виду частинок ідеально круглої форми, не схильних до деформації, які складаються з трьох шарів: мікроскопічна парафінова кулька, покрита полімерним складом і укладена в тверду оболонку. І ось, користувач отримав невеликий нешумний пристрій з низькою витратою електроенергії та відмінною якістю друку. Ну а ми знайшли хороший тонер для заправки картриджа до принтерів цієї лінійки, які Ви також можете придбати у нас.


  |  Jul 07, 2017  |   0 Коментов  |  


Вверх