Ремонт принтеров Академгородок, Заправка картриджей Святошино, Продажа компьютерной техники, Ремонт компьютеров

Доставка товару
 

Відправляйте техніку на обслуговування у відділення Meest №402, яке знаходиться у нашому офісі за адресою:  м. Київ, вул. Академіка Кримського 4А, оф. 111
Також ви можете відправити або отримати будь-яку посилку до 30 кг у нас!
Сплачений товар буде надіслано Вам будь-якою з логістичних організацій "Meest Пошта"

Електронні ключі будуть надіслані на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.

Сплачений товар буде надіслано Вам будь-яка з логістичних організацій (Укрпошта, Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес, Інтайм тощо) згідно з тарифами зазначених організацій, наступного дня після оплати. Послуги доставки оплачує покупець згідно з тарифами служби перевезення.
При отриманні товару рекомендуємо перевіряти комплектацію та цілісність упаковки! Також просимо чітко вказувати на кого надсилати це замовлення (у разі, якщо дані при оформленні замовлення відрізнятимуться від одержувача, вказуватимуть у коментарях до замовлення).

Самовивіз

Також Ви маєте можливість під'їхати до нас в офіс за адресою м. Київ, вул. Ак. Кримського, 4А 111 (карту проїзду дивіться у розділі «Контакти» на нашому сайті).

* Отримання товару юр. особою можливе за наявності оригіналу довіреності або друку організації, а також документа, що посвідчує особу (паспорта, посвідчення водія, інше).

 Обмін та повернення товару

Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує «Закон про захист прав споживача».

Умови обміну чи повернення товару у цьому разі:

Згідно зі статтею 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримано наступних умов:
•   товар, який не був у вжитку і не має слідів використання:
•   товар у працездатному стані (без поломок);
•   товарний вид виробу та комплектуючих збережений – тобто. залишилися всі ярлики, наклейки, заводські пломби, захисні плівки, оригінальна упаковка, присутня документація та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;
•   присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція/товарний чек/видаткова накладна, що підтверджують купівлю), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.

Увага! Ключі в електронному вигляді, куплені онлайн, поверненню та обміну не підлягають!

Умови повернення товару неналежної якості

Товар неналежної якості можливий для повернення за умови виявлення заводського шлюбу протягом гарантійного терміну.

Транспортні витрати поверненню не підлягають.

При оформленні процедури повернення необхідно мати при собі:
- документ, що підтверджує купівлю (витратна накладна, товарний чек, квитанція);
- гарантійний талон;
- паспорт.

Способи оплати

Безготівковий розрахунок

Наші співробітники можуть виставити Вам рахунок, який можна сплатити у будь-якому банку або за допомогою платіжних систем. Також працюємо з юр. особами з ПДВ (при оформленні замовлення на юр. особу на вашу пошту буде виставлено рахунок).


Вверх