Ремонт принтеров Академгородок, Заправка картриджей Святошино, Продажа компьютерной техники, Ремонт компьютеров

Наша компанія пропонує Вам послуги зі створення, редизайну існуючого, підтримки та подальшого просування Вашого сайту. Ми підберемо унікальний дизайн, який підходитиме під Ваші вимоги, та запропонуємо максимально низьку вартість.

Сайт-візитка

 

Сайт, що складається з декількох сторінок, на яких розміщено інформацію про компанію, контактні дані, основний напрямок діяльності. Основні переваги такого сайту полягають у тому, що це швидко та не дорого. Такий сайт підходить невеликим компаніям, приватним особам.

Ціна: від 1 500,00 грн.

 

Інформаційний сайт ( портал новин, сайт-форум)

Сайт містить великий обсяг інформації, яка часто оновлюється. Окуповується такий сайт переважно банерною рекламою.

Ціна: від 5000,00 грн.

 

Корпоративний сайт

 

Такий сайт є серйозним уявленням про компанію. Поєднує в собі елементи сайту-візитки, порталу новин, інтернет-магазину. Такі сайти не включають банерну рекламу. Вони надають повний опис діяльності компанії, її історію, товари (послуги), новини, блоги та повну контактну інформацію.

 

Ціна: від 5000,00 грн.

 

 

 Інтернет магазин

 

Сайт, який служить для просування товарів чи послуг. У цьому є вибір (фільтр) товарів, прийом замовлень, способи оплати. Менеджеру залишається лише проконтролювати оплату та організувати доставку клієнту. Такий вид сайту дуже зручний та окупаємо, адже не потрібно орендувати приміщення для магазину, можна розміщувати необмежену кількість товару, захоплювати максимальну аудиторію та ринок збуту.

Ціна: від 10 000,00 грн

 

 

 

Порядок роботи із нами!
Оплата рахунку Виконавця на покупку платформи (рух сайту).
Розробка дизайну за вимогами замовника.
Запуск, наповнення, тестування.
Просування, розкручування, підтримка.

Перед початком запуску проекту та визначення кінцевої вартості необхідно заповнити опитувальник на розробку сайту та надіслати нам на адресу info@avistagroup.kiev.ua


Вверх