Ремонт принтеров Академгородок, Заправка картриджей Святошино, Продажа компьютерной техники, Ремонт компьютеров

 Несподівано зламався монітор чи ігрова приставка? Спеціалісти сервісного центру AVIASTAGROUP нададуть допомогу у відновленні працездатності Вашого пристрою. Великий досвід роботи та наявність необхідних запчастин на складі дозволить виконати обслуговування моніторів та ігрових консолей у найкоротші терміни.

Основні несправності моніторів

  • Вихід із ладу плати блоку живлення. Поломка є найчастішою, з нею до нас звертається понад 50% клієнтів. З'являється внаслідок різких перепадів напруги чи неякісного електроживлення. Несправність можна усунути шляхом заміни плати;
  • Несправність матриці монітора. Причиною є необережне використання, влучення рідини, внаслідок чого на екрані з'являються смуги та артефакти;
  • Вихід із ладу плати інвертора. При включенні екран залишається темним або вмикається на нетривалий період, після чого згасає;
  • Плата керування працює некоректно. Можуть спостерігатися спотворення, рух картинки, з'являються повідомлення про неправильну частоту та дозвіл;
  • Проблеми з лампи підсвічування матриці. Виявляються такі ж проблеми, як і у випадку з несправністю інвертора – зображення замінено тьмяніє. Іноді зображення може мати червоний відтінок.

 Які марки моніторів ми обслуговуємо?

Майстри нашого сервісу мають досвід в обслуговуванні всіх популярних марок та типів моніторів із будь-якою діагоналлю. Серед них монітори від таких виробників як DELL, BenQ, Philips, HP, LG Flatron, Samsung SyncMaster, Asus, Acer та інших. При зверненні до нашого сервісного центру буде оголошено приблизну вартість та встановлені терміни проведення робіт. Точну вартість обслуговування ми зможемо назвати після проведення діагностики.

Обслуговування моніторів виконується на компонентному рівні. Ми прагнемо визначити найвигідніший для нашого клієнта вид робіт. Заміна комплектуючих проводиться тільки в тому випадку, якщо полагодити їх неможливо або фінансово невигідно. Після проведення робіт пристрій проходить тестування на виявлення неполадок та контроль якості робіт.

Обслуговування ігрових приставок

У сервісний центр AVISTAGROUP ви також можете звернутися, якщо спостерігаються несправності в роботі вашої ігрової консолі. Ми обслужимо приставки Sony Playstation, xBox, Nintendo Wii та інші. До найчастіших несправностей консолей можна віднести:

  1. Сильний перегрів приставки через пил у вентиляційних ґратах;
  2. Проблеми із програмним забезпеченням – неправильне прошивка, некоректне оновлення системи;
  3. Механічні ушкодження від падіння;
  4. Проблеми з жорстким диском, приводом чи іншими комплектуючими;
  5. Пошкодження шлейфів.

Дізнайтесь вартість обслуговування моніторів та ігрових приставок у прайс-листі, який знаходиться на цій сторінці або у наших менеджерів, зв'язавшись із ними за допомогою телефонного дзвінка або електронною поштою. Скористайтеся нашими послугами та відчуйте всі переваги звернення до нашого сервісного центру!

*Ціни вказані без вартості запасних частин.

** Вартість діагностики не включається у вартість ремонту при розрахунку вартості ремонтних робіт. У разі відмови від можливого ремонту вартість діагностики залежатиме від типу пристрою.

 

 Перелік послуг з обслуговування моніторів:

 Найменування послуги

Вартість робіт, грн*

 

Діагностика по телефону

0

Діагностика у складних випадках без подальшого обслуговування з видачею акта діагностики

300,00**

РК монітор 15″ і менше

від 600,00*

РК монітор 17″

від 650,00*

РК монітор 19″-20″

від 800,00*

РК монітор 21″-24″

від 900,00*

РК монітор 26″

від 1000,00*

Ми можемо все. Щоб дізнатися точну вартість послуги – просто зателефонуйте нам!

 

   Перелік послуг з обслуговування ігрових приставок:

Найменування послуги

Вартість робіт, грн*

 

Діагностика

0

Термінова діагностика 0

Материнська плата

від 900,00*

 Заміна материнської плати

від 1250,00*

Заміна лазера (оптики)

від 1500,00*

Блок живлення

від 900,00*

Заміна блоку живлення

від 1250,00*

Заміна жорсткого диска

від 900,00*

Заміна приводу (цілком)

від 900,00*

Ребол / перепаювання процесора, відеочіпа

від 1250,00*

Ми можемо все. Щоб дізнатися точну вартість послуги – просто зателефонуйте нам!


Вверх