Ремонт принтеров Академгородок, Заправка картриджей Святошино, Продажа компьютерной техники, Ремонт компьютеров

 Заправка картриджів

 

 

Постоянное использование принтера

Заправка картриджів у Києві

Постійне використання принтера потребує систематичної заміни витратних матеріалів та перевірки працездатності основних вузлів. Закінчення ресурсу картриджа або погіршення якості друку можуть стати неприємним сюрпризом, а в деяких випадках причиною призупинення робочого процесу.

 Заправка картриджів для принтера в AVISTA GROUP

Наші фахівці надають послуги з обслуговування офісної техніки у Києві. Заправка та відновлення працездатності картриджів, обслуговування та продаж техніки є основними напрямками діяльності AVISTA GROUP. Ми працюємо з обладнанням всіх популярних брендів, включаючи HP, SAMSUNG, OKI, CANON, KYOCERA, EPSON, BROTHER, MINOLTA та інші.

Наші фахівці заправляють картридж для принтера в такій послідовності:

  1. Друкують тестову сторінку для перевірки працездатності обладнання до заправки;
  2. Розбирають та оглядають його на наявність пошкоджень та подряпин;
  3. Очищають від старого тонера;
  4. Заправляють новим витратним матеріалом;
  5. Перевіряють якість друку після заправки.

Чому не варто самостійно заправляти картриджі для принтера?

Незважаючи на простоту заправки струменевих і лазерних принтерів, що здається, є ряд важливих моментів, які потрібно врахувати при проведенні робіт. Дуже важливо очистити картридж від старого тонера, оскільки це загрожує появою смуг та погіршенням чіткості.

Найчастіше, крім перелічених вище дій, потрібно замінити і деякі деталі, наприклад, фотобарабан, вали та інші. В іншому випадку це може вплинути як на результат, так і термін експлуатації техніки. Також нерідкі випадки, коли після самостійної заправки необхідно відновлювати зіпсовані вузли або купувати нове обладнання.

 Гарантія на заправлення струминних та лазерних картриджів.

Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому на всі роботи надається гарантія на 3 місяці. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що:

  1. Буде використано якісні витратні матеріали;
  2. Якість друку буде високому рівні;
  3. Картридж надрукує кількість сторінок, яка заявлена ​​в його характеристиках.

У разі виникнення несправностей у роботі обладнання, зверніться до нас, надавши акт про проведене обслуговування, і ми вирішимо проблему в першочерговому порядку. Якщо у вас є запитання, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою. AVISTA GROUP – це оперативність, професіоналізм і висока якість робіт, що проводяться.


Вверх